Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z elektryką

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problemy z elektryką

    scania1980, to ty jechałeś ostatnio w sobotę albo niedzielę z Czewy w stronę Srocka i zatrzymałeś się w Kusiętach swoim VRS-em? Patrzę teraz na avatar, a tam końcówka AH

  • #2
    Problemy z elektryką

    Witam kolegów. Mam octavie z 2002r 1.9 tdi 110km kombi. w moim aucie w dniu dzisiejszym padło wszystko. nie zamykają się tylne drzwi łącznie z klapą (centralny mam z kluczyka), nie reaguje podświetlenie w drzwiach, w podsufitce i w bagażniku. nie otwierają się okna (mam elektryczny tylko przód). nie mam pojęci co może być przyczyną i gdzie tego szukać. bardzo proszę o pomoc

    Komentarz


    • #3
      sprawdz kable w przelotce między drzwiami a autem, oraz moduł w drzwiach kierowcy po zdjęciu boczku, taki z dużą wtyczką przy podnośniku szyb. Pewnie gdzieś kabel się przerwał.
      gazu, bo dogania nas starość!

      Komentarz


      • #4
        Tu jest wszystko ok. problem okazał się z bezpiecznikiem jest tam 10A ale okazało się że przepala go w sekunde. zamontowałem 15 A i działa ale nie wiem co mogło być przyczyną że przepala 10 i nie wiem czy dobrze zrobiłem że dałem większy, żeby się coś jeszcze nie stało.

        Komentarz


        • #5
          flaku.87 tutaj masz schemat bezpieczników: jaki,gdzie i ile musi mieć A Forum - Octavia Club Polska
          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

          Komentarz


          • #6
            ale to i tak coś nie tak, bo po to był bezpiecznik 10A, żeby starczyło na obwód
            coś drutowane wcześniej było?
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X